נדל"ן בפאפוס

נדל"ן בפאפוס – יתרונות ההשקעה של השוק הקפריסאי!

חושבים להתחיל להשקיע את חסכונותיכם בענף הנדל"ן? הגעתם למקום הנכון. בפסקאות הבאות נכיר מקרוב את אחד היעדים האטרקטיביים ביותר בשוק הנדל"ן העולמי בעיני משקיעים רבים – פאפוס שבקפריסין. משקיעים רבים מכל רחבי העולם מוותרים על השקעה בשוק המקומי ובוחרים דווקא בשוק הקפריסאי. מדוע? שוק הנדל"ן בקפריסין בכלל ובפאפוס בפרט מבטיח למשקיעים יתרונות רבים. בשורות הבאות נכיר את מרביתם. חוששים מהשקעות נדל"ן מעבר לים? בהמשך המאמר נגע בדרכים המשמשות מיליוני משקיעים לנהל השקעות הרחק ממקום מגוריהם. 

ההיסטוריה של שוק הנדל"ן המקומי

אז למה דווקא פאפוס שבקפריסין? בשביל לענות בתשובה מלאה לשאלה זו, חשוב להקדים מספר נתונים חשובים אודות מצבו של שוק הנדל"ן בקפריסין. שוק הנדל"ן בקפריסין חווה משבר משמעותי בשנת 2008, שנת משבר כלכלי עולמי. מחירי הדיור במקום צללו ב 50% וישנם אף אזורים שהצליחו לצלול מעט עמוק יותר. המחירים במקום דשדשו במשך שנים ארוכות ורק בשנת 2018 החלה היפוך מגמה. מאז ועד היום (פרט לשנות הקורונה שהערימו קושי על גל העליות הנוכחי ברחבי האי) קפריסין בכלל ופאפוס בפרט, נמצאות במגמת עלייה יציבה ובטוחה. בשנת 2023 פרפוס רשמה עליה משמעותית של כ 8% אשר לדעת רבים מסמלת את תחילתו של גל עליות ארוך שנים. 

מחירים נמוכים ומגמת עלייה ארוכת שנים!

משקיעי נדל"ן רבים מכל רחבי העולם בוחרים לנצל את המצב הנוכחי בשוק המקומי ולרכוש נדל"ן בפאפוס בשלל מסלולי השקעה. מחד, מחירי הדיור עדיין נמוכים, שכן הם חוו ירידה צניחת מחירים של עשרות אחוזים ומאז בעיקר דשדשו, ומאידך ישנם סימנים רבים המעידים על היפוך מגמה – מה שצפוי להוביל לגל עליות ארוך שנים. מעבר לפוטנציאל ההשבחה הגדול, השוק המקומי בקפריסין מאפשר גם למשקיעים קטנים עם הון עצמי מוגבל להתחדש בנכסים איכותיים ומשופצים הממוקמים בפריים לוקיישן. מחירה של דירת חדר ישנה באזורי פריפריה ברחבי ישראל, תעלה יותר ממחירה של דירה חדשה הכוללת כ 50 מטרים רבועיים בפריים לוקיישן. נשמע מעניין? בפסקה הבאה נכיר את אחת הערים האטרקטיביות ביותר ברחבי האי – נדל"ן בפאפוס.

 

הכירו את פאפוס – עיר חוף תיירותית

פאפוס היא עיר חוף המארחת בשטחה תיירים רבים מידי שנה ומבוססת על מסחר ומאפשרת גישה לשוק בינלאומי בעזרת נמל ושדה תעופה הממוקמים בשטחה. העיר כוללת כ 60,000 מקומיים בלבד אך מאחרת בשטחה כ 2,000,000 תיירים בכל שנה. התיירים הרבים כוללים יתרונות רבים עבור המשקיעים. ראשית, הם מעלים את הביקושים לדיור באזור, מה שתומך בעליות המחירים. שנית, הם מאפשרים למשקיעים לרכוש נכסי תיירות ולהציע אותם להשכרות קצרות מועד. כלל אצבע שחשוב שתכירו – השכרה לטווח קצר מניבה אחוזי תשואה גבוהים יותר מהשכרה לטווח ארוך. חשוב להדגיש כי הממשל המקומי מכיר בערך התיירים ושואף לארח תיירים נוספים בשנים הבאות. 

 

נדל"ן בפאפוס

מחירים ותשואות – הכירו את המספרים

אז כמה זה עולה? כפי שציינו מעלה, פחות ממחירה של דירת חדר ישנה בישראל. מחירי הדיור בפאפוס מאפשרים גם למשקיעים קטנים עם הון עצמי נמוך לאתר נכסים אטרקטיביים להשקעה. מחירה של דירת סטודיו מקומי הכוללת כ 55 מטרים רבועיים תעלה בין 75,000 יורו ועד כ 120,000 יורו – תלוי באזורים השונים בעיר ובמצב הנכסים. ב 300,000 עד 480,000 שקלים היה ניתן לרכוש נכסים באזורים מבוקשים בישראל לפני כשני עשורים. לשם השוואה, מחירה של דירה ממוצעת בישראל חצה את רף ה 1,900,000 שקלים! ומה עם אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת הנכסים? גם בסעיף זה השוק הקפריסאי מצטיין בהשוואה לישראל ולמרבית מדינות העולם. נדל"ן בפאפוס יניב למשקיעים בו בין 6% ל 10% תשואה מידי שנה. לשם השוואה, אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת נכסים בישראל נעים בין 2% ל 4% לכל היותר. 

מסלולי ההשקעה השכיחים בקפריסין

אם לא די בכך, חשוב לדעת כי משקיעים רבים בוחרים במסלולי השקעה שונים המצליחים להניב אחוזי תשואה גבוהים במיוחד. אחד המסלולים השכיחים ביותר שנבחר על ידי משקיעי נדל"ן בפאפוס הוא המסלול התיירותי. מסלול נוסף הוא מסלול האקזיט המאפשר גידול מהיר ומשמעותי בהון העצמי. סיכמנו עבורכם את כל הדגשים שכדאי שתכירו אודות מסלולי ההשקעה השכיחים בנדל"ן בפאפוס בטבלה הבאה:

נדל"ן מניב מסלול השקעה בטוח הכולל רכישת נדל"ן בפאפוס והשכרתו לטווחי זמן ארוכים. מסלול זה מתאפיין ברמת סיכון נמוכה וללא התעסקות שוטפתאחוזי תשואה ממוצעים נעים בין 6% ל 10% בכל שנה
נדל"ן תיירותימסלול השקעה הכולל רכישת נדל"ן בפאפוס והשכרתו לטווחי זמן קצרים עבור תיירים. מסלול זה מתאפיין ברמת סיכון מעט גבוהה יותר ומצריך התעסקות שוטפתאחוזי התשואה ממוצעים נעים בין 10% ל 20% בכל שנה
עסקאות אקזיטמסלול השקעה הכולל רכישת נדל"ן בפאפוס במחיר נמוך ממחיר שוק ומכירתו במחיר שוק ואף מעט למעלה מכך. מסלול זה מתאפיין ברמת סיכון גבוהה ומצריך ידע וניסיון.אחוזי תשואה ממוצעים נעין בין 10% ל 30% לכל עסקה.

 

לסיכום, פאפוס שבקפריסין כוללת יתרונות השקעה רבים!

לסיכום, העיר פאפוס כוללת יתרונות השקעה רבים עבור משקיעים רבים מכל רחבי העולם. מעבר לכלל היתרונות שהובאו מעלה, חשוב לדעת כי הממשל המקומי תומך במשקיעים הזרים ומעניק להם שלל הטבות. גם המיסוי המקומי נחשב לנוח והעובדה כי פנינת הנדל"ן ממוקמת במרחק טיסה של כשעה בלבד משמי ישראל מהווה יתרון משמעותי עבור המשקיעים הישראלים. רוצים גם? נדל"ן בפאפוס יאפשר לכם ליהנות ממחירים טובים בשילוב אחוזי תשואה גבוהים!

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

  [select menu-167 "בחר פרויקט:" "פרויקט 1" כתובת " "1" "2" "3" "4" "5" "6" "7" "8"]

  logo-lower-1.png
  logo-lower-1.png

  שירות מלא ללא עלות

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אלכם בהקדם
   השקעת נדל״ן במרחק 40 דק טיסה מישראל

   משאירים פרטים ומקבלים הצעה אטרקטיבית לרכישת נדל"ן בקפריסין