לימסול פארק

פארק לימסול מוקף דונמים של שדות ירוקים, ומציע לתושבים את הטוב משני העולמות – מיקום כפרי עם גישה ישירה לכל השירותים של לימסול. למעלה מ-75% משטח הפרויקט מוקצה לגנים מעוצבים עם שבילים מתפתלים, המקיפים שתי בריכות שחייה גדולות, בריכת ילדים ומגרש משחקים. סביבה אידילית שבה ניתן ליהנות עד תום מהיתרונות של קפריסין.

כל דירה מתהדרת בתשומת לב מדהימה לפרטים, כולל גימורים איכותיים. דירות אלו עוצבו בקפידה כדי לאפשר לך להרגיש ממש בבית מהרגע הראשון, מה שמקל על מציאת ההתאמה המושלמת לאורח החיים שלך. כל דירה בלימסול פארק משלבת מבחר מצוין של גימורים, מריצוף מעודן וחומרים איכותיים, וכלה במתקנים יוקרתיים, ומותירים אותך עם שקט נפשי ועוד זמן ליהנות מפרוסת הגן עדן שלך.

קבצים להורדה

300

נכסים שנמסרו

35

פרסים בינלאומיים

40

שנות ניסיון ליזם

מפרט הפרויקט

מבט על
החזון שלנו הוא לפתח תחושה של חיי כפר אקסקלוסיביים עם דירות יוקרה הממוקמות בגנים מעוצבים ושבילי הליכה. עם עצים עתיקים כמו גם פריחה בכל הצבעים, אנו יוצרים סביבה צבעונית כל השנה. פארק לימסול מציע חוויה ייחודית שבה אפשר ליהנות מקו החוף המלכותי של לימסול, לשחות במבחר בריכות חיצוניות ועוד.
המתקנים באתר יספקו לכם את הרווחה, בעוד המחויבות שלנו היא ליצור מקום מסוגנן המאפשר לתושביו לחיות ולשגשג בעיר התוססת ביותר של קפריסין.

תוכניות דירה

לימסול פארק

1 חדרים

2 חדרים

3 חדרים

שירות מלא ללא עלות

השקעת נדל״ן במרחק 40 דק טיסה מישראל

משאירים פרטים ומקבלים הצעה אטרקטיבית לרכישת נדל"ן בקפריסין

השאירו פרטים וקבלו גישה לתיק הנכסים הגדול ביותר בקפריסין!!!

⭐ רישום מלא בטאבו

⭐ תשואות עד פי 5 מישראל

⭐ 40 דקות טיסה מהנכס

⭐ ליווי מלא מהחברה המובילה בישראל ללא עלות!!!