אדוניס גארדנס

אדוניס גארדנס הוא קומפלקס דירות יוקרה בפאפוס, ממוקם בנוחות בגירוסקיפו, העיירה השנייה בגודלה במחוז החוף. זה אזור מבוקש ופופולרי בגלל הקרבה שלה למרכז העיר ולשדה התעופה הבינלאומי.

בקרבת מקום תמצאו מבחר רחב של מסעדות, סופרמרקטים, בנקים ומרכזי קניות. העיר מתגאה גם בחוף הדגל הכחול שלה, אשר גורם לתיירים מרחבי העולם להגיע ולבלות בחוף המפורסם ביותר בקפריסין.

זו הזדמנות השקעה אטרקטיבית בקפריסין. עם בתי ספר בינלאומיים בקרבת מקום וקרוב למגרש הגולף היוקרתי "אלייה".

הדירות המפוארות ממוקמות באזור עם גנים יפים ונופים מרהיבים ישנם חמישה בלוקים בלעדיים עם סטודיו, יחידות חדרי שינה 1 ו-2 זמינות.

שלא כמו דירות רבות בחוף הים בפאפוס, אדוניס גארדנס מעוצב בצורה יוקרתית ואיכותית עם שימוש בחומרים הטובים ביותר חדרי שינה מרווחים וחלל אירוח מרשים ומזמין.

כל אחד מהחומרים נבחרו בקפידה, חלונות אלומיניום תרמיים, מערכות קירור עם טכנולוגיית VRV וחימום ריצפתי מתחת לשטיחים איטלקיים אופנתיים.

קבצים להורדה

300

נכסים שנמסרו

15

פרוייקטים בתהליך

20

שנות ניסיון ליזם

גלריה

מפרט הפרויקט

מבט פנים
דירות יוקרתיות עם רצפה מחוממת, ריצוף איטלקי. חלונות אלומיניום המטבחים מצוידים ומאובזרים, ויוצרים אווירה מודרנית ומזמינה.הדיירים נהנים מבריכת הגג המדהימה המציעה נוף מעולה ותחושת רגיעה. קומפלקס מאובטח ומרושת. קומפלקס מדהים לזוגות, משפחות ופנסיונרים!

בעל עיצוב אדריכלי מרהיב, נותן לך תחושה של יוקרתיות ואיכות חיים גבוהה, תתאמו סיור עוד היום ובואו תהיו חלק מהקומפלקס המדהים הזה.

תוכניות

אדוניס גארדנס

שירות מלא ללא עלות

השקעת נדל״ן במרחק 40 דק טיסה מישראל

משאירים פרטים ומקבלים הצעה אטרקטיבית לרכישת נדל"ן בקפריסין

השאירו פרטים וקבלו גישה לתיק הנכסים הגדול ביותר בקפריסין!!!

⭐ רישום מלא בטאבו

⭐ תשואות עד פי 5 מישראל

⭐ 40 דקות טיסה מהנכס

⭐ ליווי מלא מהחברה המובילה בישראל ללא עלות!!!