השקעות בפאפוס – עיר חוף תיירותית

מחפשים יעד אטרקטיבי להשקיע בו את מיטב חסכונותיכם? השקעות בפאפוס היא בתשובה עבורכם. פנינת הנדל"ן הקפריסאית שמצליחה למשוך למחוזותיה משקיעים רבים מכל רחבי העולם. בהיכרות זו נגע ביתרונות הרבים שהיא מציעה למשקיעים בה, בשיעור מס הרכישה הקפריסאי ובמצבו של שוק הדיור המקומי. מעבר לכך, נציג את שלושת מסלולי ההשקעה המבוקשים ביותר ברחבי האי ונמנה את היתרונות והחסרונות של כל מסלול. מעדיפים להשקיע בגבולות ישראל? נציג גם כמה מהסיבות המרכזיות בגינן משקיעים רבים מישראל בוחרים לרכוש נכסים מעבר לים. מחפשים השקעה אטרקטיבית? המשיכו לפסקאות הבאות.

 

הכירו את העיר האהובה על המשקיעים – פאפוס

לפני שנרחיב אודות כל היתרונות הקיימות בהשקעות בפאפוס, חשוב שתכירו את אחת הערים המתויירות ביותר ברחבי האי. העיר פאפוס היא אחת הערים המרכזיות בקפריסין. מדובר על עיר חוף מרהיבה ביופיה הכוללת נמל ושדה תעופה מרכזיים בשטחה. שדה התעופה מנחית תיירים רבים על אדמת האי, שלא ממהרים לעזוב את העיר פאפוס, המבטיחה להם נופים מרהיבים וחופים יפייפיים. העיר מונה כ 60,000 תושבים בעוד היא מארחת כ 2,000,000 תיירים בכל שנה. נתון זה עוד צפוי לגדול בשנים הקרובות, שכן הממשל הקפריסאי מכיר בחשיבותם של התיירים ופועל לגידול תמידי בכמותם מידי שנה. התיירים הרבים כוללים יתרונות רבים עבור ציבור המשקיעים, בהם נעסוק מטה בהרחבה.

שוק הנדל"ן בקפריסין – הכירו גם את המשברים!

נקודה נוספת שחשוב שתכירו אודות שוק הנדל"ן בפאפוס טרם נגע ביתרונותיה הרבים היא מצב שוק הדיור בקפריסין בכלל ובפאפוס בפרט. מחירי הדיור על האי צנחו בעשרות אחוזים מעט לאחר פרוץ המשבר הכלכלי העולמי ב 2008. ישנן ערים שחוו ירידות מחירים של 50%-60%! מחירי הדיור המשיכו את מגמת הירידה עד לשנת 2013, ומאז מחירי הדיור החלו הליך של דשדוש ללא תנועות משמעותיות למשך כחמש שנים. בשנת 2018, החל השינוי המיוחל. הביקושים החלו להגיע, התיירים בחרו ברגליים והדבר הניע את היפוך המגמה. שנות הקורונה הפריעו ליצירת מגמת עלייה ברורה ורציפה, אך החל משנת 2018 ניתן לומר כי מחירי הדיור במגמת עלייה. בשנת 2023 מחירי השקעות בפאפוס זינקו בכ 8% בשנה אחת בלבד, מגמה שצפויה להמשיך גם בשנים הבאות. 

 

יתרונות ההשקעה הבולטים בפאפוס

אז מהם היתרונות הגדולים שמושכים אלפי משקיעים זרים מכל רחבי העולם דווקא להשקעות בפאפוס? ריכזנו עבורכם כמה מהמשמעותיים ביותר:

 • פוטנציאל השבחה גדול 

כפי שציינו מעלה, מחירי הדיור בפאפוס קרסו לפני קצת יותר מעשור, ומאז לא השלימו את מגמת העלייה בחזרה למחירים ערב פרוץ המשבר ב 2008. מחירי הדיור באזור עדיין רחוקים משיאם ולדעת רבים, מתחילים מגמת עלייה משמעותית בשנים האחרונות. פוטנציאל ההשבחה בהשקעות בפאפוס גדול במיוחד, שכן שם מתחילה מגמת העלייה שנראתה במקומות רבים בעולם בעשורים האחרונים. לשם השוואה במדינת ישראל חלה מגמת עלייה ברורה בעשורים האחרונים, כזו שהובילה לעליות של מאות אחוזים.

 • מחירי דיור נמוכים

מחירי הדיור בפאפוס שבקפריסין נמוכים ומאפשרים גם למשקיעים הקטנים ליהנות מנכסים איכותיים בפריים לוקיישן. נכון לכתיבת שורות אלה ניתן לאתר נכסים איכותיים. דירות למכירה בפאפוס במחירי דירות חדר באזורי פריפריה במדינת ישראל. כמה בדיוק? בעיר פאפוס ניתן לרכוש נכסים של כ 50 מטרים רבועיים ב 300,000 עד 450,000 שקלים בלבד. לשם השוואה – מחירה של דירה ממוצעת בישראל גבוה מ 1,900,000 שקלים. מעבר לעובדה שמחירים אלה מגלמים פוטנציאל השבחה גדול ומאפשרים גם למשקיעים קטנים להתחדש בנכסים משופצים באזורים חמים, הם גם מבטיחים אחוזי תשואה גבוהים, מה שמוביל אותנו ליתרון הבא. לשם 

 • אחוזי תשואה גבוהים

אחד מכללי האצבע שכדאי שתכירו לפני שתבחרו השקעות בפאפוס ובכלל – ככל שמחיר הנכס נמוך יותר, כך אחוזי התשואה שיתקבלו מהשכרתו יהיו גבוהים יותר. אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת נכסים בעיר פאפוס גבוהים, ונעים בין 6% ל 10% בכל שנה. לשם השוואה, אחוזי התשואה בישראל נעים בין 2%ל 4% לכל היותר. אחוזי תשואה אלה מתקבלים מהשכרת נכסים לטווחי זמן ארוכים. השכרה לטווחי זמן קצרים יאפשרו למשקיעים ליהנות מאחוזי תשואה גבוהים אף יותר. אחד ממסלולי ההשקעה האהובים ביותר על משקיעים בפאפוס הוא השכרת נכסים לתיירים לטווחי זמן קצרים. חשוב להדגיש כי מסלול זה מצריך התעסקות רבה, שכן נדרשים להתמודד עם שוכרים רבים בכל שנה, אך הוא נחשב למתגמל במיוחד – בין 10% ל 20% תשואה בכל שנה.

 • תיירות עניפה

העיר פאפוס שבקפריסין כוללת כ 60,000 מקומיים ומארחת כ 2,000,000 תיירים בכל שנה. התיירים הרבים מעלים את הביקושים לדיור באזור ומבטיחים את המשך מגמת העלייה. כמו כן חשוב לדעת כי התיירים הרבים מאפשרים למשקיעים ליהנות ממגוון רחב של מסלולי השקעה שונים. את המרכזי שבהם הבאנו מעלה.

 • מיסוי נוח 

המיסוי המקומי נחשב לנוח. מיסוי על השקעות בפאפוס נקבע על בסיס מדרגות בהתאם לעלות הנכס. בשונה מישראל, כאן המשקיעים נדרשים לשלם כ 8% מס רכישה ללא כל קשר לעלות הנכס, בקפריסין רגילים למדרגות הבאות:

 

 • דירה שעלותה עד 85,430 יורו – תחייב את המשקיע ב 3% מס.
 • דירה שעלותה עד 170,860 יורו – תחייב את המשקיע ב 5% מס.
 • דירה שעלותה גבוהה מ 170,860 יורו – תחייב את המשקיע ב 8% מס.

 • ממשל תומך במשקיעים זרים 

הממשל המקומי בקפריסין מכיר ביתרונות הרבים של המשקיעים הזרים ומעודד את הגיעם לגבולות האי. השקעות בפאפוס ובקפריסים בכלל בעלות של למעלה מ 300,000 יורו תאפשר למשקיע לקבל אישור שהייה חוקי ובלתי מוגבל ברחבי האי.

רוצים ליהנות מכלל היתרונות הללו בהשקעה הבאה שלכם? השקעות בפאפוס יבטיחו לכם יתרונות רבים נוספים!

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

  [select menu-167 "בחר פרויקט:" "פרויקט 1" כתובת " "1" "2" "3" "4" "5" "6" "7" "8"]

  מאמרים נוספים בנושא

  וילה למכירה פאפוס - באים כדי להשכיר, נשארים כדי לקנות!

  חושבים להשקיע בענף הנדל״ן? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. בשורות הבאות נציג את אחד משווקי הנדל״ן האטרקטיביים ביותר להשקעה בכל רחבי העולם - שוק הנדל״ן בקפריסין. משקיעים רבים מכל רחבי...
  המשך קריאה

  לקנות נדל"ן פאפוס - הפנינה הנדל"נית מעבר לפינה

  משקיעי נדל"ן רבים מישראל בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את מיטב כספם מעבר לים. ההזדמנויות שהיו בשוק המקומי לפני כעשור, כבר לא קיימות עוד ולדעת רבים לא נותרה ברירה מלבד השקעות...
  המשך קריאה

  נדל"ן בפאפוס

  נדל"ן בפאפוס - יתרונות ההשקעה של השוק הקפריסאי! חושבים להתחיל להשקיע את חסכונותיכם בענף הנדל"ן? הגעתם למקום הנכון. בפסקאות הבאות נכיר מקרוב את אחד היעדים האטרקטיביים ביותר בשוק הנדל"ן העולמי בעיני...
  המשך קריאה

  דירות למכירה בפאפוס יד 2: כיצד רוכשים בצורה נכונה?

  משקיעי נדל"ן ישראלים אשר מחפשים את היעד האטרקטיבי ביותר בחו"ל להשקעה, חייבים להכיר את כל היתרונות שיש בהשקעות נדל"ן בקפריסין. מדובר על יעד במרחק של פחות משעת טיסה מישראל, אשר...
  המשך קריאה
  logo-lower-1.png
  logo-lower-1.png

  שירות מלא ללא עלות

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אלכם בהקדם
   השקעת נדל״ן במרחק 40 דק טיסה מישראל

   משאירים פרטים ומקבלים הצעה אטרקטיבית לרכישת נדל"ן בקפריסין